עומדים לשירותכם 24 שעות ביממה

אזור חיפה והקריות

חשמלאי מוסמך

חשמלאי 24 שעות

adi22biton@gmail.com
א.א קורן – חשמלאי מוסמך 052-2520665 052-2520665

מחפשים מידע על חשמלאי מוסמך באיזורכם?

חשמלאי מוסמך באיזור הצפון הוא לעיתים קרובות האדם הכי חשוב על סדר היום שלך. הטכנולוגיה והקדמה הביאה איתה יתרונות רבים אך לכל יתרון יש חיסרון. החיסרון הוא בכך שאנו תלויים בצורה אבסולוטית במערכת החשמל על מנת לקיים אורח חיים תקין: 

 • המקרר ששומר על האוכל טרי
 • המזגן שיוצר אקלים נוח בבית
 • האורות שמאירים את הבית ומאפשרים לנו להתנהל בחשכה
 • המיקרו שעוזר לנו לחמם אוכל
 • רשת האינטרנט שמאפשרת לנו להישאר מחוברים לכל מה שקורה

כל אלה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. על כן לא פלא שבעת תקלת חשמל אנו רוצים איש מקצוע אשר מגיב במהירות ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך שהתקלה לא תחזור על עצמה ומכשירי החשמל יהיו מוגנים.

חשמלאי בשעת הצורך

תקלה במערכת החשמל היא לא המצב היחיד בו נדרש מגע ידיו של חשמלאי טוב. גם כאשר הנכם עומדים בפני שיפוץ אתם וודאי תתלבטו לגבי סוג הדברים שעליכם לשפר במערכת החשמל.

במידה והמשפחה מתרחבת והנכם עומדים לאבזר חדר נוסף במוצרי חשמל או במידה והחלטתם להוסיף מזגנים ותנורים לחדרים הקיימים – סביר להניח כי תצטרכו שדרוג למערכת החשמל. העומס שיוצרים מכשירים אלה דורש קיבולת מתח גבוהה יותר אשר ניתן להשיג על ידי התקנת מערכת חשמל תלת פאזית. לאחר ביצוע ההגדלה לתלת פאזי יש לבצע בדיקה של המערכת עבור חברת החשמל. את כל השירותים הללו ועוד תוכלו לקבל אצל "א.א. קורן" – המומחים בחשמל ושיפוצים בבית.

חשמלאי עם זמינות 24/7

רגע לפני שנכנסים לתקופה של חורף או קיץ , תקופות בהן יש עומס רב על מערכת החשמל, כדאי לבצע בדיקת תקינות של מערכת החשמל על מנת להקדים תרופה למכה. אם בכל זאת תעדיפו לחכות למכה – תוכלו לפנות למומחים של "א.א. קורן" אשר מתמחים במתן פתרון מקיף לכל מערכת חשמל ומבצעים שלל עבודות ביניהן:

 • התקנת נקודות חשמל
 • התקנת גופי תאורה
 • שדרוג למערכת תל פאזית
 • תריסים חשמליים
 • דודים חשמליים
 • טיפול בקצרים ועומסי יתר

החברה מספקת אחריות מלאה על כל העבודות ומתחייבת על זמן מענה מהיר ושירות מקצועי ואדיב. פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה.

חשמלאי מוסמך

תקלה בחשמל יכולה להיות עניין של חיים ומוות, ולכן כשתזמינו חשמלאי חשוב שתדעו בדיוק מי עומד להגיע והאם ההכשרה שלו מתאימה. אמנם חשמלאי מוסמך יכול לבצע את רוב עבודות החשמל בבתים פרטיים, אך לא כל חשמלאי בעל תעודה הוא חשמלאי מוסמך. בא.א. קורן, תמיד תקבלו את שירותיו של החשמלאי המוסמך, שיטפל בכל תקלה שיש לכם באופן המקצועי ביותר. אבל איך אפשר לוודא? בלי מתח. אנחנו כאן כדי להסביר.

איך נדע בוודאות שהגיע אלינו חשמלאי בעל אישורים ותעודות?

המליה "מוסמך" מתארת את רמת ההסמכה של החשמלאי ולכן כשאומרים "חשמלאי מוסמך" הדבר עשוי קצת להטעות. אין זה אומר שהחשמלאי בעל הסמכה לכל עבודות החשמל. יש רמות שונות ברישיון החשמלאים. "חשמלאי מוסמך" היא אחת מהן. רמת ההסמכה נקבעת לפי סוג הלימודים ורמת  הותק והניסיון של החשמלאי.

לדוגמא, חשמלאי ראשי מורשה לעסוק בכל התחומים בהם עוסק חשמלאי מוסמך ויותר. חשמלאי מהנדס רשאי לערוך ולבצע כל תכנית חשמל. בנוסף, יש חשמלאים שעברו הסמכה מיוחדת כדי להיות חשמלאים בודקים וכך הלאה. ככל שרמת רישיון החשמלאי גבוהה יותר כך הוא רשאי לתכנן ולבצע עבודות במתח חשמל גבוה יותר. ברוב הבתים הפרטיים, חשמלאי מוסמך בהחלט מספיק.

לצערנו, תחום עבודות החשמל מלא בחאפרים שלא קיבלו הכשרה מקצועית כלל. חשמל יכול להפוך בקלות למסוכן, ולכן חייבים לבדוק שבעל המקצוע הוא אכן חשמלאי בעל תעודה ורמת הרישוי הרלוונטית לעבודה שאתם צריכים. 

צרו מבעוד מועד קשר עם חשמלאי – כזה שתוכלו לפנות אליו בקלות אם תהיה לכם תקלה ולא תצטרכו להסתכן להזמין מישהו לא מוכר. בקשו ממנו לשלוח צילום של "רישיון לעסוק בביצוע עבודות חשמל" ובדקו את תוקף התעודה.

חפשו המלצות על החשמלאי שבחרתם

באתר של א.א. קורן, חשמלאי מוסמך – תוכלו למצוא גם את עמוד הממליצים שלנו, וגם לראות שיש לנו 10 שנות ניסיון, רישיון "חשמלאי מוסמך" ואת הותק והמיומנויות הדרושות לביצוע עבודות חשמל מגוונות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה, בכל יום ולכל צורך – אנחנו כאן בשבילכם!

מידע נוסף בנושא

חשמלאי מוסמך רישיון

חשמלאי מוסמך הינו חשמלאי המלווה ברישיון בכדי לעסוק בעבודת חשמל. לחשמלאי מוסמך מותר לטפל בבעיות חשמל אשר מגיעות לעוצמת זרם תלת פאזי. חשוב לציין כי לא כל חשמלאי אותו תפגשו הינו חשמלאי מוסמך וייתכן כי במהלך חייכם תתקלו בחשמלאים חובבנים אשר החליטו על דעת עצמם שיש להם זיקה לתחום החשמל ולכן הם רוצים לעסוק בחשמל. עדי קורן מחברת א.א קורן הינו חשמלאי מוסמך, בעל רישיון לעסוק בעבודות חשמל כדין.

תעודת חשמלאי מוסמך – חשמלאי מורשה

לימודי חשמלאי מוסמך אלו לא לימודים קלים. המסר העיקרי אותו רוצים להעביר תוך כדי הלימודים מלבד החומר המקצועי המועבר בלימודים עצמם, הוא שחשמל זהו תחום מסוכן. אדם שנוגע בחשמל ומטפל בו, עליו לפעולת תחילה באחריות רבה. כאשר מגיעים לטפל בבעיה חשמלית יש להפעיל את כל אמצעי הזהירות אשר עומדים לטובת החשמלאי בכדי למנוע חלילה אסונות עתידים שכבר קרו בעבר עקב התנהלות כושלת של חשמלאי כזה או אחר. תוכנית הלימוד של חשמלאי מוסמך מקנה לאותו חשמלאי את האופציה לעסוק בסוף לימודיו בעבודות תכנון חשמל, אחזקות מבנים, פיקוח וביצוע בדיקות ותיקונים. הצולחים את הקורס, מקבלים בסופו תעודת גמר ורישיון מטעם משרד הכלכלה. נוסף לכלל הבחינות הפנימיות אותן על החשמלאי לעבור בהצלחה, עליו לצלוח ארבע בחינות חיצוניות ונוספות שלא קשורות למכללה בה למד- בחינות מטעם משרד הכלכלה.

מהו השכר של חשמלאי מוסמך?

עובדה ידועה היא שחשמלאי מוסמך תמיד ימצא עבודה בקלות רבה. חשמלאי זהו בעל מקצוע נדרש בכל ארגון ובכל פינה. שכרו של חשמלאי מוסמך משתנה בהתאם לוותק שלו ולמקום בו הוא מועסק. עדי קורן הינו חשמלאי מוסמך אשר עובד באופן עצמאי. את שכרו הוא מקבל מלקוחותיו אשר משלמים לו בעבור עבודתו הנאמנה. עדי מציין בפנינו כי המחירים אותם גובה הינם מחירים סבירים. בנוסף, פועל באופן תמידי בשקיפות מלאה מול הלקוח ומעניק את השירות הטוב, המקצועי והיעיל ביותר בעזרת מכשור מתקדם, חדשני וידע שצבר במהלך השנים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני