עומדים לשירותכם 24 שעות ביממה

אזור חיפה והקריות

חשמלאי מוסמך

חשמלאי 24 שעות

adi22biton@gmail.com
א.א קורן – חשמלאי מוסמך 052-2520665 052-2520665

אתם יכולים להפסיק לחפש חשמלאי באיזור הקריות

החשמל נמצא סביבנו בכל עת ומאפשר לנו ליהנות מהקדמה הטכנולוגית המאפיינת את העשורים האחרונים. מתי תצטרכו להזמין חשמלאי בקריות ? התשובה הראשונה שעולה לראש היא בעת תקלה במערכת החשמל עקב עומס יתר או קצר, אך ישנם מקרים רבים נוספים בהם ניתן להשתמש בשירותיו של חשמלאי. לדוגמא על מנת להוסיף קיבולת נוספת למערכת החשמל, ניתן לשדרגה למערכת תלת פאזית המאפשרת למתח גבוה יותר לעבור במערכת, במילים אחרות – יותר מכשירי חשמל היכולים לעבוד במקביל בלי לגרום לעומס יתר.

א.א. קורן – חשמלאי מקצועי

המקרה הנפוץ השני בו תזדקקו לשירותי חשמלאי הם בזמן שיפוץ הבית. במהלך שיפוץ הבית סביר כי תוסיפו מכשירי חשמל, תשנו את מיקומם של מכשירים קיימים ותיצרו אזורים מרכזיים חדשים בבית. בהתאם לאזורים אלה יש למקם את נקודות החשמל אשר על התקנתם אמון החשמלאי. גם גופי תאורה חדשים שתרכשו לבית צריכים להיות מותקנים על ידי חשמלאי מוסמך. חיווט מחדש של אזורי תאורה קיימים או יצירת נקודות תאורה חדשות, כמו גם התקנת דוד חשמלי או תריסים חשמליים, שינוי מיקום ארון החשמל או התקנת מערכת בית חכם – כל אלה ועוד יתבצעו בביתכם על ידי המומחים של "א.א קורן" המתמחים במגוון עבודות חשמל באיזור חיפה והצפון.

חשמלאי מוסמך בקריות לשירותכם

א.א. קורן אמנם מתמחים בחשמל אך במידה ותרצו לבצע עבודות שיפוץ נוספות בבית – תוכלו לקבל על כך מענה גם אצלנו. אנו מעסיקים מספר אנשי מקצוע מובילים המתמחים בעולם הצבע, גבס ואינסטלציה. כל העבודות יבוצעו במהירות ויעילות תוך מתן אחריות על כלל העבודות והתחייבות על איכות התוצאה. בין לקוחותינו תוכלו למצוא את מסעדת רוטשילד, הכשרת היישוב, וועדי בית רבים ועוד. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

חשמלאי מוסמך בקריות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני